O nas

Bio Produkty – ekologiczne środki czystości

Bio Produkty to linia produktów przyjaznych środowisku, które zotały stworzone jako odpowiedź na potrzeby współczenego Klienta – bardzo świadomego, wyedukowanego ekologicznie, wymagającego.

Preparaty marki Bio Produkty w sposób harmonijny łączą wysoką skuteczność z bezpieczeństwem dla otoczenia.

Bezpieczeństwo, skuteczność i przyjazność środowisku – to nasze priorytety.

Gdzie wykorzystywane sa nasze produkty?

Przemysł

Hotel

Restauracje

Dom

Transport

Wodociągi

Bio Produkty to skuteczność i bezpieczeństwo

Bio Produkty Polska Spółka z o.o. to autoryzowany przestawiciel firmy Bio-Productions Ltd., działającej na rynku już od 1986 r.
Bio-Productions to pierwsza firma europjska, która produkowała przyjazne środowisku, oparte na enzymach preparaty do oblokowywania zatkanej kanalizacji jako alternatywy dla śodków opartych na kwasach lub sodzie kaustycznej.
Potem technolodzy firmy opracowali kostki toaletowe Non pDCB specjalnie dla szkół i instytucji, które były bezpieczniejsze dla środowiska, ale też wydajniejsze niż konwencjonalne kostki pDCB.

Obecnie firma Bio-Productions ma w swoim portfolio bogatą gamę produktów o różnym zastsowaniu, ale jedno konsekwetnie je wyróżnia – skuteczność i bezpieczeństwo dla zdrowia i środowiska.

W 2000 r. Bio-Productions Ltd. wykupiła firmę Stapro i dzięki temu poszeszyła swoją ofertę o gamę preparatów bakteryjno-enzymatycznych, środków czyszczących do toalet, łazienek, dywanów, tapicerki, specjalistycznych produktów dla pralni, kuchni, środków odświeżających i dezynfekujących oraz preparaty dla transportu.

Firma Bio Produkty Polska jest wyłącznym przedstawicielem firmy na rynek polski od 2005 r. Siedzibą firmy jest Poznań, ale swym działaniem obejmujemy cały kraj.

Jesteś zainteresowany współpracą?