Controdor EX

Preparat do neutralizacji brzydkich zapachów.
Karta techniczna Karta charakterystyki
Natychmiast neutralizuje brzydkie zapachy dzięki swojej specjalnej strukturze molekularnej. Controdor wychwytuje molekuły brzydkiego zapachu i rozbija jej strukturę. Przy zastosowaniu systemów zamgławiania (Controdor System) wytworzona mgła dodatkowo oczyszcza powietrze. Preparat jest przyjazny środowisku i nie stanowi zagrożenia dla naturalnie występujących organizmów. Skuteczność preparatu może różnić się w zależności od specyfiki i źródła zapachu.
Sposób użycia:
Dla aplikacji ręcznej stosować roztwór 2-5% Przy zastosowaniu sytemu zamgławiania (Controdor System) roztwór 0,1%
Działanie Controdor System:
Controdor to system  zamgławiania, który strzępi wodę na cząstki w rozmiarze kilku mikronów pod wysokim ciśnieniem i prowadzi do zamgławiania środowiska. Pompa wysokiego ciśnienia (70 bar), która jest sercem systemu, pozwala postrzępić wodę  na znacznie mniejsze cząstki niż jest to możliwe innymi metodami.
W porównaniu  z podobnymi metodami cząstki tworzone tą metodą są takie małe, że nie spadają i zostają zawieszone w powietrzu. Dzięki temu tworzące się mniejsze cząsteczki wielkości 5-15 mikronów dają możliwość  uzyskać większą powierzchnię używając taką samą ilość wody. Efekt ten prowadzi  do większej  wydajności w procesach usuwania zapachów.
Informacje techniczne:
Zapach - cytrynowy
Poziom pH: 7
Kolor - przeźroczysty brąz
Typowe miejsca stosowania:
  • Oczyszczalnie ścieków
  • Wysypiska śmieci
  • Miejsca po pożarze i powodzi
  • Palarnie
Pomoc i więcej szczegółów u doradcy