Big Shot

Preparat do odblokowywania zatkanych rur kanalizacyjnych. Działa natychmiast!
Karta techniczna Karta charakterystyki
Big Shot jest zarówno skutecznym środkiem zapobiegającym zatykaniu się rur jak i znakomitym rozwiązaniem w przypadku zupełnego ich zatkania. Preparat jest również skutecznym środkiem zapobiegawczym. Rozpuszcza osady organiczne zalegające w rurach kanalizacyjnych utrzymując w ten sposób drożność i czystość całego systemu jednocześnie usuwając nieprzyjemne zapachy.
Big Shot odblokowuje także zupełnie zatkane rury. Działa natychmiast dzięki swojej specyficznej sile ciążenia, która jest prawie dwukrotnie większa niż wody. Bardzo szybko rozpuszcza prawie każdy rodzaj zanieczyszczeń, przede wszystkim tłuste i oleiste osady wyzwalając przy tym bardzo silną reakcje egzotermiczną. Preparat nie powoduje korozji, nie niszczy żeliwa, PVC i plastiku. Środek jest w 98% biodegradalny. Działanie preparatu kończy się po 25 minutach bez szkody dla fauny i flory. BIg Shot pakowany jest w poręczne butelki 750 ml z bezpiecznym zamknięciem. Taka ilość środka wystarcza na odblokowanie prawie każdej zatkanej rury.
Sposób użycia: Usunąć nadmiar wody z rury odpływowej lub z WC. Używać kwasoodpornych rękawic ochronnych. Wlać powoli Big Shot do odpływu i dodać 0,5 litra wody. Produkt potrzebuje co najmniej 5 minut, by odpowiednio zareagować. Na koniec spłukać dużą ilością wody. Powyższa procedura powinna być powtórzona, jeżeli system kanalizacyjny wymaga dodatkowego oczyszczenia.
Typowe miejsca stosowania:
  • Przemysł, w tym przemysł przetwórstwa spożywczego
  • Szkoły
  • Szpitale i domy opieki społecznej
  • Restauracje i puby
Pomoc i więcej szczegółów u doradcy