Citra Clean Concentrate

Biodegradalny koncentrat rozcieńczalny wodą.
Karta techniczna Karta charakterystyki
Gama silnych środków myjących w płynie Citra Clean jest oparta na naturalnych rozpuszczalnikach zawartych w skórce owoców cytrusowych. Zestaw zawiera mocno stężone rozpuszczalniki w roztworach wodnych do użytku domowego, publicznego, jak i przemysłowego - czyszczenia i odtłuszczania. Preparaty Citra Clean zastępują z powodzeniem ropopochodne lub chloropochodne rozpuszczalniki takie jak 1.1.1 - Trichloroetan.
Paleta preparatów Citra Clean doskonale usuwa wszelkiego typu zabrudzenia z dywanów i wszelkiego typu obić oraz twardych powierzchni i podłóg.
Preparaty są odpowiednie zarówno do wielu przemysłowych, samochodowych i inżynieryjnych typów zastosowania jak i mniej wymagających domowego i publicznego użycia, w których przypadku rozcieńczenie oferuje wyjątkową wydajność.
Citra Clean jest szybko rozwarstwiający, co oznacza, że preparat szybko wytrąca usuwany tłuszcz pozwalając na efektywne usunięcie tłuszczów i zanieczyszczeń jak i ponowne użycie.
Preparaty Citra Clean ulegają biodegradacji.
Citra Clean zawiera zaawansowanej technologii środki powierzchniowo czynne wsparte przez silnie działający naturalny wyciąg z pomarańczy, które pozwalają na usunięcie, wytrącenie z substratu i spłukanie wodą większości typów zabrudzeń, w tym gum do żucia i smoły.
Informacje techniczne:
Citra Clean Concentrate to wodorozcieńczalny, ulegający biodegradacji środek czyszczący o przyjemnym, cytrusowym zapachu i neutralnym pH (8,5). Szybko rozwarstwia i wytrąca zabrudzenia. Usuwa zabrudzenia na bazie tłuszczu, takie jak: oleje, smary, tusze, woski i itp. Bezpieczny dla czyszczonych materiałów i skute- czny na większości powierzchni (szkło, metal, ceramika, plastik). Polecany wszędzie tam, gdzie priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort pracy. Rozcieńczalny z wodą od 1:1 do 1:100.
Typowe miejsca zastosowania:
  • Przemysł ciężki
  • Warsztaty
  • Zakłady produkcyjne
  • Kolej