R-F Sachets

Saszetki do przenośnych toalet.
Badania Karta techniczna Karta charakterystyki
R-F Sachets zawierają nieszkodliwy dla zdrowia granulowany puder, który szybko rozkłada zestalony organiczny osad w przenośnych toaletach i wraz z opróżnieniem zbiornika toalety oczyszcza również kolektor. Regularne stosowanie saszetek gwarantuje, że ani toalety, ani szambo nie będzie ulegać zatkaniu, tym samym zapobiegając rozprzestrzenianiu się brzydkich zapachów.
Informacje techniczne:
Każda rozpuszczalna w wodzie saszetka (30g) zawiera grupy fakultatywnych mikroorganizmów tlenowych. Całkowita liczba mikroorganizmów przewyższa 5x108 cfu/ml.
Royal Flush został specjalnie opracowany do odtworzenia i utrzymania naturalnego procesu rozkładu
w szambach i kolektorach przez przywrócenie biologicznej równowagi i pomoc w szybkim rozkładzie organicznych ścieków, zapobiegając zestalaniu i tworzeniu powierzchniowego kożucha w zbiorniku, bez potrzeby ich opróżniania.
Sposób użycia:
Granulowany puder pakowany w rozpuszczalne w wodzie saszetki umieszcza się prosto do muszli klozetowej, po czym od razu spłukuje. Przy pierwszym stosowaniu wskazane jest użycie 8-10 saszetek, następnie 2 saszetki tygodniowo dla utrzymania biologicznej równowagi. Do użytku w przenośnych toaletach 8-10 saszetek, potem 1-2 tygodniowo.
Typowe miejsca zastosowania:
  • Toalety przenośne
  • Środki transportu
  • Szalety publiczne
Uwaga!
Środki dezynfekujące, żrące oraz kwasy niszczą mikroorganizmy i zatrzymują aktywność biologiczną.
Pomoc i więcej szczegółów u doradcy