Blu Away

Silny biologiczny preparat czyszczący.
Badania Karta techniczna Karta charakterystyki
Blu Away jest stałym płynem zawierającym wyselekcjonowane mikroorganizmy i wolne enzymy, które rozkładają wszelkiego typu organiczne zanieczyszczenia wnikające w szczeliny porowatych powierzchni łazienkowych i sanitarnych tj. podłogi, fugi, itp. Blu Away skutecznie usuwa zanieczyszczenia, plamy i zapachy całkowicie rozkładając substancje organiczne i osad wapienny na kranach, sanitariatach, prysznicach, zlewach i wszelkim wyposażeniu łazienkowym.
Blu Away musi być rozcieńczony przed użyciem i naniesiony na zabrudzoną powierzchnię. Mocne zabrudzenia mogą wymagać ponownego nałożenia preparatu. Częste użycie nie uszkadza czyszczonej powierzchni.
Blu Away jest trwały w przechowywaniu do czasu aktywowania przez wymieszanie z zimną lub letnią wodą.
Aktywowane wodą mikroorganizmy wytwarzają enzymy szybko rozdrabniające zanieczyszczenia. Drobne cząsteczki organiczne są łatwiej przyswajalne dla mikroorganizmów, które dokańczają proces rozkładu eliminując zapachy i stopniowo oczyszczając głęboko wtarte zabrudzenia i plamy.
Sposób użycia:
Mała ilość (50 ml) Blu Away zaaplikowana bezpośrednio do odpływu i pozostawiona na noc efektywnie odblokowuje wąskie przewody kanalizacyjne. Regularnie stosowany jako środek zapobiegawczy, Blu Away zapewni czystość i świeżość domowej kanalizacji.
Informacje techniczne:
Blu Away zawiera grupy nieszkodliwych mikroorganizmów. Ma postać niebieskiego płynu o przyjemnym zapachu i pH pomiędzy 6.5 - 7.5
Preparat jest trwały przez okres minimum 12 miesięcy przechowywany w oryginalnym, zamkniętym opakowaniu w pokojowej temperaturze z dala od bezpośredniego słońca. Blu Away nie jest szkodliwy, nie podrażnia zgodnie z brytyjskimi normami CHIP - Programem Ochrony Zdrowia Dziecka i COSHH - Kontrolą Substancji Szkodliwych dla Zdrowia. Szczegółowe informacje znajdują się na opakowaniu.
Typowe miejsca zastosowania:
  • Toalety publiczne
  • Łazienki
  • Pisuary
  • Szkoły
  • Urzędy
  • Budynki administracji publicznej